אן אס מוטורס - קונה רכבים

אנחנו זמינים עכשיו! למכירת הרכב, התקשרו או שלחו ווטסאפ

מכירת מכוניות ישנות

אנחנו קונים מכוניות ישנות במחיר הוגן

אם אתם בעלי רכב מיושן או בעייתי אשר נכנס למוסך בתדירות גבוהה וודאי הבנתם כי ההוצאות וההשקעה בו אינה משתלמת לאורך זמן. יתר על כן רכב אשר עומד מיותם בחנייה ובמקרים רבים אינו מבוטח או כזה אשר לא חודש עבורו הרישוי, עלול להפוך למפגע סביבתי או בטיחותי כאשר הוא על הכביש. הפתרונות והאפשרויות למכירת רכב כזה הן מוגבלות וברוב המקרים תתקלו בקושי למכור אותו או לקבל תמורה כלשהי עבורו. הפתרון המתבקש במקרים אלה הוא מכירת רכבים ישנים למטרת פירוק  -שיראות אשר מספק מענה לבעלי רכבים ישנים המבקשים לשדרג את הרכב שלהם ולהיפטר מהמכונית הישנה.

הרווח שלכם הוא כפול

רכבים מיושנים או בלתי שמישים מועברים בתהליך של מכירת רכבים לפירוק למגרשים המיועדים לקבלתם. תהליך הפירוק כולל פירוק החלקים הרלוונטיים כמו מצבר לרכב למחזור ולשימוש חוזר וכן להוצאת המתכת והברזל והעברתם למחזור. מכירת רכבים לפירוק היא אפשרות מצוינת לכל מי שמעוניין להיפטר מהרכב הישן בשל אי תקינות, תאונה או מכל סיבה אחרת מתוך ידיעה כי ספק גדול אם ימצא קונה אשר יסכים לשלם ולהעניק תמורה בעבורו. מכירת רכב לחברות מקצועיות ובעלות ניסיון בתחום מאפשרת קבלת תשלום הוגן עבורו ובמזומן. הרווח הוא כפול, גם כספי וגם חוסך לכם הרבה דאגות וכאבי ראש מיותרים.

מכוניות ישנות למכירה - כדי להמשיך לתת לרכב לחיות....

לתעשיית מכירת רכבים ישנם היבטים חיוביים נוספים כגון תרומה לשמירה על איכות הסיבה ופינוי מפגעים סביבתיים. אנו מכירים את המכוניות הנטושות אשר בעליהן משאירים אותן בצדי הדרכים או רכבים אשר המשטרה מורה להורידם מהכביש. כל אלה מגיעים לפירוק ולמחזור, תורמים ומסייעים לשימור איכות הסביבה. חומרי הגלם המופקים מהרכב הישן מועברים לתעשיות שונות בהן תעשיית הברזל לבניין, מפעלי זכוכית המייצרים בקבוקים וכלים שונים ועוד.

קונה רכבים לפירוק ברמלה

שירות מהיר והוגן

כל רכב בסופו של דבר יירד מהכביש, כיום תחלופת הרכבים כה גדולה מהירה כך שרכבים חדשים עולים על הכביש בכמויות עצומות מדי שנה ורכבים מיושנים יורדים ממנו ומוגדרים כלא כשירים לנסיעה. הפתרון הטוב ביותר הוא למכור אותם לחברת קונה רכבים לפירוק, אנשי המקצוע שלנו בחברת NS MOTORS מציעים שירות של גרירה מפתח הבית והעברת הרכב למגרש המכוניות, לאחר מכן תבוצע הערכה בהתאם למצב הרכב ותינתן הצעת מחיר משתלמת והוגנת. חשוב לעבוד עם חברה המחזיקה ברישיון מטעם משרד התחבורה וכזו אשר מציעה שירות אדיב ומקצועי.
אנחנו כאן בשבילכם, פנייה לחברת NS MOTORS לצורך מכירת רכבים לפירוק היא האפשרות הנוחה, הזמינה והמשתלמת ביותר עבורכם ומהווה פתרון קל ונוח לרכב המיושן. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שעה ונספק מענה מיידי לכל פנייה באמצעות צוותי שירות מקצועיים הנמצאים בשטח אשר יגיעו במהירות לביתכם ויבצעו את תהליך המכירה באופן אשר יקל עליכם, יחסוך לכם דאגות מיותרות וגם תקבלו תמורה הוגנת אשר ככל הנראה לא הייתם מקבלים במקום אחר.

NS MOTORS קונה מכוניות לפירוק ושומרת על הסביבה

בכל שנה עולה יותר ויותר מניין המכוניות החדשות המתווספות לכבישי הארץ. ההלוואות הנוחות וההיצע הרחב מאי פעם של עסקאות רכישה לרכב חדש גורמות לציבור לנהור אל סוכנויות הרכב. מה שאינו עולה על דעתם של רבים, הוא שישנו מחיר נוסף שאנו משלמים על הרכב החדש.

כגודל היקף הרכבים החדשים, כך גודל היקף הרכבים הישנים היורדים מהכביש והגרוטאות נערמות. על מנת שהרכבים לא יהפכו למפגע סביבתי, הולכת וצומחת בישראל מגמת מחזור המכונית לחומריה השונים. NS MOTORS מובילה מגמה זו בישראל. לאחר שהיא קונה מכוניות לפירוק וכך ממחזרת החברה כל רכב שמגיע לידיה.

שאיבת חומרים מסוכנים ממכוניות לפירוק

אחד מגורמי הזיהום המסוכנים ביותר ברכב שיורד מהכביש איתם מתמודד קונה רכבים לפירוק הוא השמנים והנוזלים השונים הנמצאים ברכב ועלולים לחלחל אל האדמה ולזהם אותה ואף להגיע אל מקורות מי תהום. נוזלי הרדיאטור והסוללה, או שמן הברקס רעילים ביותר ועשויים להיות קטלניים. הנוזלים נאספים אל חביות הנשלחות למפעלי מחזור ייעודיים. השמנים הממוחזרים מומרים לתוספי דלק שונים.

מחזור צמיגים של מכוניות לפירוק

על פי החוק הישראלי חל איסור על השלכה או הטמנה של צמיגים בשלמותם ויש למחזרם. הצמיג מפורק מהג'אנט ונגרסים לחומר גלם המשמש למטרות רבות ומגוונות. כ-35 אלף טון צמיגים ממוחזרים כל שנה בישראל. הצמיגים משמשים לאחר מחזור החומרים למסלולי ריצה, משטחי ריצוף שונים, כחומר בידוד אקוסטי ולמטרות רבות אחרות.

 
קונה מכוניות לפירוק

מחזור הזכוכיות של מכוניות לפירוק

כאשר חברתנו קונה מכוניות לפירוק אנו ממצים כל אחד מרכיביה לתעשיית המחזור על מנת לנצל את המיטב מכל שימושיה. הזכוכיות מנופצות ונגרסות להפקת קערות ובקבוקים ולמטרות רבות אחרות.

גריסת מסגרת המתכת. זהו למעשה השלב המוכר והמתבקש ביותר. מסגרת המתכת של הרכב נשלחת לגריטה. הרכבים נכנסים אל מכונת הגריסה לאחר שהוסרו הצמיגים והזכוכיות ונשאבו הנוזלים. את השבבים שהופקו בתהליך מתיכים בטמפרטורה גבוהה ביותר ומפיקים מהם מוטות מתכת עבור תעשיית הבנייה, לגדרות וכלובים מסוגים שונים ולמתקני מתכת שונים.

כך, במקום להוסיף עוד גרוטאת מתכת מכוערת ומזהמת לנוף הישראלי, מופק מרכב אחד שימושים רבים המספקים הזדמנויות מחזור חכמות ומגוונות ומאפשרות לך לקבל החזר כלשהו על הרכב שאבד בידיעה שחומריו נוצלו בתבונה.

NS MOTORS קונה מכוניות ישנות ומזמינה אותך למסור את רכבך למקצוענים 

אנו יודעים עד כמה הרכב המשפחתי יכול להיות משמעותי עבורך. במשך שנים הוא שירת אותך ואת בני משפחתך נאמנה והסיע אותך למחוז חפצך. על מנת לתת לו סיום מכובד, NS MOTORS כבר שנים רבות קונה מכוניות לפירוק כדי להשמיש את כל רכיבי הרכב השונים לתעשיות השונות, למנוע זיהום ולמנוע את היערמות הגרוטאות הגוברת והולכת ככל שיורדים רכבים רבים יותר מהכביש בישראל. אנו מזמינים אותך להצטרף למגמה חשובה זו ולהסתייע בשירותנו המקצועי. לפרטים נוספים, להזמנת שירות פירוק הרכב ושירותי גרר נוספים ניתן ליצור עמנו קשר עוד היום.

קונה רכבים לפירוק ונסיעה
שירות בפריסה ארצית​
רוצה למכור את הרכב?
התקשר עכשיו ואנחנו בדרך אליך!
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תוכן עניינים