קונה רכבים במזומן

קניית רכבים במזומן

פירוק רכב על ידי חברה אשר קונה רכבים לפירוק במזומן טומנת בחובה יתרונות רבים לבעל הרכב. האפשרות למכור רכב ישן או בלתי שמיש היא בעייתית והקושי במציאת קונה רציני רב. התוצאה היא שרכבים ישנים עומדים מיותמים בחנייה או בקרבת הבית מבלי יכולת לעלות אותם על הכביש. ברוב המקרים, בעל הרכב מבין בשלב כלשהו כי אין טעם להשקיע ברכב ברישוי, טסט או תיקונים והוא הופך למפגע סביבתי. הפתרון המיידי והנוח ביותר הוא למכור את הרכב חברות מקצועיות המתמחות בתחום, קונה רכבים במזומן גם יעשה לכם את השירות של גרירת הרכב מביתכם וגם יעניק לכם תמורה עבורו במזומן אשר תהייה הוגנת.

קונה רכבים במזומן - איך זה עובד?

פירוק רכבים הוא תחום אשר תורם רבות במגוון היבטים. קונה רכבים במזומן מסייע בפינוי רכבים אשר הושארו בצדי הדרכים ומהוות מפגע וסיכון. הרכבים משמשים למגוון ייעודים, חלקם עוברים תיקון ושיפוץ במטרה להחזיר אותם לכביש בעוד האחרים מפורקים וחלקיהם נמכרים כחלקי חילוף או עוברים מחזור ומשמשים כחומרי גלם לתעשייה ובנייה כחלק מהיעד אשר הציבו משרד התחבורה והמשרד לאיכות הסביבה לשיפור ולשמירה על איכות הסביבה.

קונה רכבים במזומן רוכש רכבים בשני מצבים עיקריים: כתוצאה מבלאי ושחיקה טבעיים ורכבים אשר עברו תאונה או ספגו נזק כבד אחר. חברות מקצועיות שזהו תחום עיסוקן קונות רכבים בפריסה ארצית ואנו חברת NS MOTORS מחזיקים ברישיון מטעם משרד התחבורה. בעת קניית הרכב אנו משלמים במזומן בהתאם למצב הרכב, אנו רוכשים רכבים מכל דגם או שנה ובכל מצב, עם טסט או ללא, לאחר תאונה או כאלה שעדיין ניתן להחזיר לכביש אך דורשים השקעה שלכם אינה משתלמת.

קונה רכבים לנסיעה בכל הארץ - אן אס מוטורס

אן אס מוטורס חברה ותיקה המעניקה שירותים לרכב,
לקבלת הצעת מחיר חייגו אלינו עכשיו: 054-4858965

קונה רכבים לפירוק ונסיעה במזומן – למה כדאי?

אנו זמינים בכל שעה ולאחר בדיקה כללית המבוצעת במקום נוכל לתת הצעת מחיר הוגנת. רכבים אשר נקנים על ידינו זוכים לתמורה כספית אשר ברוב המקרים אם לא בכולם תהיה גבוהה יותר מכל אפשרות אחרת. יתרונות מכירת הרכב לקונה רכבים במזומן כוללים:

• זמינות החברה ונציגנו בכל שעה ובאזורים נרחבים ברחבי הארץ.
• אנו מחזיקים צוותים בשטח כל יום ובכל שעה וזמינים סביב השעון.
• עם קבלת הפנייה אנו נשלח נציג מטעמנו אשר יגרור את רכבכם.
• אנו מכירים את המחירים בשוק ויכולים לתת הצעה הגונה אשר תשתלם גם לכם.

אנו בחברת NS MOTORS עומדים לרשותכם בכל שעה ומציעים לכם פתרון קל, נוח ומשתלם למכירת רכב ישן.
אנו קונים רכבים לנסיעה או לפירוק ע"י התהליך פשוט ומהיר שיחסוך לכם כאבי ראש מיותרים, דאגות, בזבוז זמן, משאבים וגם כסף. אנו מקפידים על שירות מקצועי, אמין ואדיב ואנשינו מומחים בתחום ובעלי ניסיון עשיר. אל תהססו ואל תבזבזו את זמנכם בניסיונות נואשים להיפטר מהרכב אשר תופס מקום בחנייה ותו לא, צרו קשר ונעמוד לרשותכם מתוך הבטחה כי תצאו מחויכים ושבעי רצון מההחלטה שלכם ומהשירות שלנו.

קניית רכבים לפירוק במחירים הוגנים, קניית רכבים לפירוק משתלמת מאוד לשני הצדדים וזה מסביר מדוע יש חברות רבות שמציעות את השירות הזה, שימו לב שלא רק המחיר שמוצע לכם עבור החלקים חשוב אלא השירות כולו: עד כמה הוא מהיר, מה הוא כולל, האם מדובר בחברה כמותנו אמינה ומנוסה וכן הלאה. אנו ב- NS MOTORS מציעים את השירות הזה לכלל הלקוחות בארץ מהצפון ועד הדרום, כאשר ההצעה שלנו תהיה אטרקטיבית מאוד גם עבורכם כמו כל לקוחותינו.

אלו רכבים כדאי למכור לפירוק?

אצל אנשים רבים תתעורר תהייה לא קטנה כאשר ישמעו על קונה רכבים לפירוק כסוג של שירות, ושיש אנשים שמוכרים את הרכבים שלהם לפירוק. מדובר ברכבים ישנים מאוד ולכן הפירוק שלהם הרבה יותר משתלם מכל אפשרות אחרת. כאשר יש רכב ישן שאי אפשר באמת למכור, כיוון שיש אפשרויות הרבה יותר טובות בשוק הרכבים הגדול בישראל, יוצא יותר משתלם למכור אותו לפירוק. החלקים שלו יכולים להיות ממוחזרים בשיטות שונות, כאשר גם קוני הרכבים מרוויחים וכמובן אתם, המוכרים. אם הרכב ישן ואינו שמיש עוד, אם אין לכם אפילו זמן להתעסק בתיקונים שלו ובהוצאת טסט או אם הוא עבר תאונה, פשוט תמכרו אותו.

מדוע כדאי למכור את הרכב לפירוק?

  •  כאשר אתם מוכרים את הרכב הישן שלכם לקונה רכבים לפירוק , אתם חוסכים לעצמכם זמן התעסקות רב. עוד לפני שנדבר על העניין הכלכלי, חשוב לזכור כי כאשר אתם רוצים למכור את הרכב אתם צפויים לקבל טלפונים רבים ולהתמודד עם מיקוחים רבים וזה לא תמיד יסתדר לכם בלוח הזמנים. קונה רכבים לפירוק פשוט ייקח מכם את הרכב בלי עיכובים.

 

  • קונה רכבים לפירוק ימחזר את החלקים שלו וזה תורם מאוד לאיכות הסביבה. בין אם אתם אנשים ירוקים שהסביבה חשובה להם ובין אם לא, מדובר על תהליך בריא שגם יחסוך לכם כסף כי הוא משתלם יותר וגם יעזור לכדור הארץ במניעת פסולת וזיהום.

האם משתלם למכור רכבים לפירוק?

זו למעשה שאלת השאלות שכל אחד צריך לשאול את עצמו. אם יש לכם רכב ישן בבית ואתם רוצים לדעת האם שווה לכם למכור אותו לאדם אחר או למכור אותו לפירוק, תוכלו לעשות חישוב כלכלי די מהיר. תחילה צריך להבין את המצב העדכני שלו: האם יש לו טסט? האם יש לו תקלה כלשהי שמונעת ממנו לנסוע? כמה זמן הוא כבר לא נסע? לפני שתציעו אותו לקונה רכבים לפירוק נסו למכור אותו בפייסבוק ובאתרי מכירה יד שנייה ולאחר מכן תדעו האם יש לו ביקוש. אחרי שתשוו את ההצעה של אותו קונה רכבים למחיר שמוכנים לשלם לכם עליו, תוכלו להבין טוב יותר מה משתלם יותר.

אן אס מוטורס

ניסיון רב ואמינות
אלפי לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית


לקבלת הצעת מחיר
חייגו אלינו עכשיו: