קניית-רכבים-במזומן
התקשרו עכשיו: 054-4858965
אצלנו הרכב שלך שווה יותר
           
מעוניינים בשירותינו?
התקשרו עכשיו
054-4858965

קניית רכבים במזומן

פירוק רכב על ידי חברה אשר קונה רכבים לפירוק במזומן טומנת בחובה יתרונות רבים לבעל הרכב. האפשרות למכור רכב ישן או בלתי שמיש היא בעייתית והקושי במציאת קונה רציני רב. התוצאה היא שרכבים ישנים עומדים מיותמים בחנייה או בקרבת הבית מבלי יכולת לעלות אותם על הכביש. ברוב המקרים, בעל הרכב מבין בשלב כלשהו כי אין טעם להשקיע ברכב ברישוי, טסט או תיקונים והוא הופך למפגע סביבתי. הפתרון המיידי והנוח ביותר הוא למכור את הרכב חברות מקצועיות המתמחות בתחום, קונה רכבים במזומן גם יעשה לכם את השירות של גרירת הרכב מביתכם וגם יעניק לכם תמורה עבורו במזומן אשר תהייה הוגנת.

קונה רכבים במזומן - איך זה עובד?

פירוק רכבים הוא תחום אשר תורם רבות במגוון היבטים. קונה רכבים במזומן מסייע בפינוי רכבים אשר הושארו בצדי הדרכים ומהוות מפגע וסיכון. הרכבים משמשים למגוון ייעודים, חלקם עוברים תיקון ושיפוץ במטרה להחזיר אותם לכביש בעוד האחרים מפורקים וחלקיהם נמכרים כחלקי חילוף או עוברים מחזור ומשמשים כחומרי גלם לתעשייה ובנייה כחלק מהיעד אשר הציבו משרד התחבורה והמשרד לאיכות הסביבה לשיפור ולשמירה על איכות הסביבה.

קונה רכבים במזומן רוכש רכבים בשני מצבים עיקריים: כתוצאה מבלאי ושחיקה טבעיים ורכבים אשר עברו תאונה או ספגו נזק כבד אחר. חברות מקצועיות שזהו תחום עיסוקן קונות רכבים בפריסה ארצית ואנו חברת NS MOTORS מחזיקים ברישיון מטעם משרד התחבורה. בעת קניית הרכב אנו משלמים במזומן בהתאם למצב הרכב, אנו רוכשים רכבים מכל דגם או שנה ובכל מצב, עם טסט או ללא, לאחר תאונה או כאלה שעדיין ניתן להחזיר לכביש אך דורשים השקעה שלכם אינה משתלמת.

קונה רכבים במזומן

קונה רכבים לפירוק ונסיעה  במזומן – למה כדאי?

אנו זמינים בכל שעה ולאחר בדיקה כלית המבוצעת במקום נוכל לתת הצעת מחיר הוגנת. רכבים אשר נקנים על ידינו זוכים לתמורה כספית אשר ברוב המקרים אם לא בכולם תהיה גבוהה יותר מכל אפשרות אחרת. יתרונות מכירת הרכב לקונה רכבים במזומן כוללים:

•    זמינות החברה ונציגנו בכל שעה ובאזורים נרחבים ברחבי הארץ.
•    אנו מחזיקים צוותים בשטח כל יום ובכל שעה וזמינים סביב השעון.
•    עם קבלת הפנייה אנו נשלח נציג מטעמנו אשר יגרור את רכבכם.
•    אנו מכירים את המחירים בשוק ויכולים לתת הצעה הגונה אשר תשתלם גם לכם.
 

אנו בחברת NS MOTORS קניית רכבים לנסיעה עומדים לרשותכם בכל שעה ומציעים לכם פתרון קל, נוח ומשתלם למכירת רכב ישן. התהליך פשוט ומהיר ועשוי לחסוך לכם כאבי ראש מיותרים, דאגות, בזבוז זמן, משאבים וגם כסף. אנו מקפידים על שירות מקצועי, אמין ואדיב ואנשינו מומחים בתחום ובעלי ניסיון עשיר. אל תהססו ואל תבזבזו את זמנכם בניסיונות נואשים להיפטר מהרכב אשר תופס מקום בחנייה ותו לא, צרו קשר ונעמוד לרשותכם מתוך הבטחה כי תצאו מחויכים ושבעי רצון מההחלטה שלכם ומהשירות שלנו.