אנחנו זמינים עכשיו! למכירת הרכב, התקשרו או שלחו ווטסאפ

גריטת רכב ישן

גריטת רכב מתוך המודעות לאיכות הסביבה

האם רכבך הופך לעגלה? יוצא משימוש ואין קונה אשר ירצה לשלם עבורו? זה הזמן למכור אותו לגריטה, פעולת מיחזור של חומרי מתכת של כלי רכב מכל הסוגים. אם המצב הזה נכון גם לגביכם, אתם יכולים לעשות זאת בקלות ובפשטות, וכל שתצטרכו לעשות זה לפנות לחברה אשר קונה רכבים לברזל – אחד התחומים בהם אנו מתמחים. עשו זאת עכשיו ותרוויחו, כסף, מקום פנוי בחניה, ואפילו תתרמו לאיכות הסביבה.

אין סיבה לדחות

אנשים רבים מאוד קשורים לרכב שלהם, עד כדי כך שאינם מוכנים לשמוע על האפשרות ההגיונית להפטר ממנו גם כאשר הוא יצא לגמרי משימוש. אולי הם נאחזים בתקווה כלשהי, בסיכוי האפסי שהרכב יחזור לשימוש. זה כמובן לא קורה וגם כאשר ישנו סיכוי קטן מאוד לתקן אותו, הרי זה כרוך בהוצאה אשר לרוב האנשים היא יותר מידי גדולה. אין סיבה לדחות ואין סיבה לחכות לסופו המר של הרכב. חשוב למכור את העגלה, כל רגע שהיא נוסעת בכביש זה סיכון בטיחותי.

גריטת רכב היא פתרון טוב

מכונית ישנה מידי מקומה במגרש הגרוטאות בדרך לגריטה. זהו הפתרון הטוב ביותר לרכבים מזדקנים. בגריטה הרכבים מפורקים לחלקים ועל ידי פעולת מיחזור מפיקים ברזל מוכן לשימוש. פעולת המיחזור היא עוד צעד במזעור זיהום האוויר אשר משפיע ישירות, כך על פי כל המחקרים, על זיהום כדור הארץ.

מתי להכניס רכב לגריטה?

אם רכבך מעל עשרים שנים על הכביש זה הזמן להעבירו לגריטה. מעל עשרים שנים הוא כבר ישן מידי, וכיום יחסית קל לרכוש רכב חדש ולכן אין טעם לנסוע עם גרוטאה המזהמת את האוויר ומסכנת את בטחונך. חברת NS MOTORS קונה רכבים לגריטה במחיר הוגן וזה הפתרון הנכון עבורך. רכב מעל עשרים שנים קשה למכור ולכן עדיף לבצע את העסקה דרך חברה מסודרת ולחסוך את כל כאב הראש בניסיון לרדוף אחרי קונים.

פרוצדורה לפני גריטה

הפרוצדורה לפני גריטת רכב היא מסובכת, יש להגיע למשרד הרישוי ולמלא טפסים ולבצע מספר פעולות כאשר לא תמיד עומדת על הפרק תכנית גריטה מטעם המדינה. דרך הרבה יותר מהירה היא למכור את הרכב לחברה מסודרת ואף לקבל בעבור הרכב תשלום הוגן. גם להרוויח כסף וגם לתרום תרומה משמעותית לאיכות הסביבה. באופן כללי הרכבים מזהמים את האוויר וככל שהרכב ישן יותר כך רמת הזיהום שלו גדלה.

השוואת גריטה לעומת מכירה: יתרונות וחסרונות

כאשר מחליטים אם לגרוט או למכור את הרכב שלך, חיוני לשקול את האפשרויות בקפידה. להלן ניתוח השוואתי שיסייע להנחות את תהליך קבלת ההחלטות שלך.

 

קריטריונים

גריטה

מכירה

מהירות העסקה

מהיר, לעתים קרובות מסתיים בתוך ימים

יכול לגזול זמן, בהתאם לביקוש בשוק

השפעה סביבתית

נעשה שימוש חוזר בחלקים ידידותיים לסביבה הניתנים למחזור

תלוי במצב הרכב ובכוונות הרוכש

החזר כספי

בדרך כלל נמוך יותר, אך מובטח

פוטנציאלית גבוהה יותר, אך לא מובטחת

ניירת משפטית

מטופל על ידי שירות הגריטה

אחריות המוכר, יכולה להיות מסובכת

מצב הרכב

אידיאלי לרכבים במצב גרוע

הטוב ביותר עבור כלי רכב שעדיין ניתנים להפעלה או במצב טוב

השפעה על השוק

תומך בתעשיית המיחזור ומפחית פסולת

עשוי לתרום לשגשוגם של כלי רכב ישנים ופחות יעילים

להיעזר בשירותיה של חברה מסודרת

על מנת להיפטר מרכב ישן חשוב להעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע רציניים בתחום של קניית ומכירת רכבים. חשוב לבצע את פינוי הרכב דרך חברה ולא דרך כל מיני סוחרי רכב פרטיים אשר קשה לעמוד על טיבם ויושרם. חברה מסודרת מציעה מחיר הוגן עבור רכבך, מחיר פורמלי על פי שנתון הרכב ומצבו.

גריטת רכב - פעולה רווחית וגם הומנית

בדיוק כשם שאנחנו יורדים למיחזורית הקרובה לבית על מנת לשים בה את בקבוקי הפלסטיק הריקים, כך עלינו לפתח תשומת לב ומודעות לאיכות הסביבה בכל הרמות. רכב ישן מזהם מאוד, בעיקר כשהוא נוסע וגם כאשר הוא נרקב בחנייה. אנחנו נעזור לך לקחת אחריות. צור עמנו קשר ונחזור אלך בהקדם.

קונה רכבים לפירוק ונסיעה
שירות בפריסה ארצית​
רוצה למכור את הרכב?
התקשר עכשיו ואנחנו בדרך אליך!
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם