אנחנו זמינים עכשיו! למכירת הרכב, התקשרו או שלחו ווטסאפ

גרירת משאיות

גרירת רכב כבד

משאית יכולה להגיע למשקל של מעל 20 טונות וזה מסביר מדוע כל כך מסובך לגרור אותה. מתי יש צורך לגרור אותה? מי יכול לגרור אותה? כיצד מתבצעת גרירת משאית או כל כלי כבד אחר? אם אתם תוהים כיצד כל התהליך הזה קורה, אתם יכולים לשאול אותנו ב- NS MOTORS. לנו יש את כל התשובות שאתם רוצים לקבל.

מתי יש צורך לגרור משאית?

גרירת משאיות לפירוקהצורך בגרירת משאיות הוא למעשה אילוץ של המציאות. ברוב רובם של המקרים מדובר במשאיות שנתקעו בשולי הדרך כיוון שהמנוע שלהן הפסיק לפעול, המצבר שלהן נגמר או כל מצב אחר שלא מאפשר להן לזוז. מצב זה מורכב מאוד והגרירה לא צפויה להיות זולה אך בכל זאת הצורך בגרירה שלה הכרחי כי אין אפשרות אחרת. זהו אחד הסיוטים הגדולים ביותר של כל נהג משאית אך כל נהג משאית גם מוכשר מאוד לטיפול במצב זה, יודע מהן הוראות הבטיחות שעליו לבצע וכמובן מוכן עם טלפון של שירותי גרירה שיפתרו את המצב הזה לפני שיש עיכוב או סיכון כלשהו לתנועת הרכבים.

כיצד מתבצעת גרירת משאיות?

גרירת משאית היא פעולה שחייבת להתבצע אחרי תכנון מדויק, אחרי הבנה של משקל וגודל המשאית וכמובן אחרי התחשבות בתנאי השטח. יש מספר שיטות לגרור משאיות, כמו למשל גרירתה על ידי הרמתה, שיטה פחות נפוצה שמבצעים רק כשאין אפשרות אחרת. בגלל המשקל הרב של המשאית לא ניתן בפועל להעלות אותה מהצד, בדומה לגרר של הרשות העירונית שגוררת רכבים בשל אכיפת נהלי החנייה. גרירת המשאית לרוב תתבצע על ידי משיכתה מה שלמעשה מצריך את הצבתה של המשאית הגוררת ממש לפני המשאית הנגררת. מצב זה לא תמיד מתאפשר בקלות אך בסוף מסתדר.

כיצד נבחר את החברה המתאימה?

באופן כללי אי אפשר לבחור שירותי גרירה בפזיזות כיוון שיש סיכון רב בכל הפעולה הזו. אפשר להתחיל לדבר על הסיכון לרכב שיכול להיות משמעותי מאוד, ולא רק שיהיה לכם קשה להוכיח שהנזק נגרם בגלל הגרירה, לעתים בעצמכם לא תבינו מתי הנזק נוצר. כמו כן, יש חשש שהציוד שנשאר ברכב ייגנב על ידי החברה שגוררת, זה מה שקורה כאשר בוחרים בחברה שאינה אמינה. כדי לבחור את החברה המתאימה יש לבחור חברה שיש עליה המלצות. חברה שפועלת זמן רב בשוק וכזו שעושה עליכם רושם טוב. אם אתם צריכים שירותי גרירה מנוסים ומקצועיים אנו ב- NS MOTORS נספק לכם אותם בכל רגע.

כיצד נוכל לחסוך בעלויות הגרירה?

כחלק מסקר השוק שתבצעו כדי למצוא שירותי גרירת משאיות, אתם חייבים גם לבצע השוואת מחירים. אנו לעולם לא נציע לכם להתפשר על האיכות, המקצועיות והאמינות לטובת מחיר נמוך יותר אך אחרי סקירת שוק מעמיקה תוכלו למצוא מספר אפשרויות נוחות מאוד מבחינת המחיר ועדיין בסטנדרט גבוה מאוד של שירות.

ויש גם אפשרות למכור את המשאית בראש שקט

במקרים רבים, כאשר משאיות נוטות להיתקע ולהידרש לשירותי גרירת משאיות יותר מדי פעמים, מגיע הזמן שבו כדאי להתחיל לשקול את מכירת המשאית, והדרך הקלה והמהירה ביותר היא לפנות אל קונה משאיות שמצוייד בגרר בדרך כלל, וזה יקנה מכם את המשאית במקום ובמזומן. אם אתם רוצים למכור משאית, אתם מוזמנים לפנות אלינו בהקדם ונשמח לעמוד לרשותכם.

קונה רכבים לפירוק ונסיעה
שירות בפריסה ארצית​
רוצה למכור את הרכב?
התקשר עכשיו ואנחנו בדרך אליך!
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תוכן עניינים