קונה משאיות לפירוק

קונה משאיות לפירוק - הדרך הנכונה למכור משאית

בישראל יוצאות מדי שנה מכלל שימוש מספר רב של של משאיות ורכבי משא כתוצאה ממגוון סיבות הכוללות: התיישנות, בלאי, רכבים שעברו תאונה, משאיות שנשרפו או כל רכב משא שהפך להיות רכב מזהם ועלות הפיכתו לתקין לא כלכלי, תקלות חמורות ללא יכולת לתיקונן, או בעלות עלות גבוהה לא כדאית, לכן כדאי לפנות אל קונה משאיות לפירוק על מנת למכור את המשאית הישנה.

במקרים רבים המשאית עומדת בחנייה או בסמוך לבית מתוך הרגל כשהרכב למעשה אינו שמיש או כשיר לנסיעה אבל לבעליו קשה להשלים עם המצב. אם ואתם בעלים של משאית מיושנת ביותר או לא כשיר בהחלט לא מומלץ להשאיר את המצב כפי שהוא, קודם כל חבל לבזבז עלי כספים לחידוש הרישוי לביצוע טסט, ומצד שני, החזקת רכב ללא ביטוח ורישוי עלולה לגרור קנסות וכן בסופו של דבר הרכב הופך למפגע סביבתי.

מכירת משאית עם חברת אן אס מוטורס

חברתנו קונה משאיות בכל מצב ומכל סוג, כולל משאיות שיצאו מכלל שימוש או לאחר תאונה קשה, חלקיהן מועברים לתעשיית מיחזור הברזל דבר שתורם לאיכות הסביבה ואף מסייע רבות, בעקבות המחזור פינוי משאית ישנה יכול להיות מבצע לוגיסטי מורכב, לחברתנו ניסיון רב בפינוי משאיות ישנות ותקולות.

מדוע כדאי לפנות לחברתנו לקניית משאיות לפירוק

ההמלצה של אנשי מקצוע ומומחי רכבים היא לפנות לחברה אשר קונה משאיות ורכבי משא לפירוק ונסיעה וזוהי התמחותה. פנייה אל קונה רכבים מוסמך אשר מחזיק ברישיון בתוקף ממשרד התחבורה עשויה להקל עליכם בתהליך מכירת הרכב הישן.

קונה משאיות יד 2

הניסיון מלמד כי מכירה של משאית ישנה או במצב לא טוב היא משימה לא פשוטה אשר גוזלת זמן לעתים אף כסף ומלווה בלא מעט כאבי ראש. קונה משאיות לפירוק ונסיעה יגיע עד לפתח ביתכם ובאמצעות גרר יעביר את הרכב או המשאית למגרש המכוניות. חברות לקניית משאיות לפירוק או לנסיעה מספקות מענה למגוון מצבים: קניית משאית מיושנת שבעליה מתקשה למכרו, משאיות יד שניה, משאיות לפירוק או רכבים אשר הורדו מהכביש בשל אי תקינות, רכבים אשר עברו תאונות ועוד.

אן אס מוטורס

ניסיון רב ואמינות
אלפי לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית


לקבלת הצעת מחיר
חייגו אלינו עכשיו: