קונה רכבים באשדוד

קונה רכבים לפירוק באשדוד

כש-NS MOTORS קונה רכבים לפירוק אשדוד ותושביה מרוויחים. אזורי הארץ השונים מתמלאים משנה לשנה בעוד גרוטאות שמקורן מרכבים שירדו מהכביש. גרוטאות הרכב המחלידות פוגעות בנוף העירוני ובסביבתו במגוון דרכים:

  • השמנים והנוזלים האחרים הנמצאים במערכות הרכב השונות מכילים חומרים רעילים ביותר. עם הזמן, ככל שעומד הרכב זמן רב יותר, דולפים הנוזלים ומחלחלים אל האדמה ומסכנים צמחיה ובעלי חיים.
  • חלודה היא תגובה כימית רעילה ומסוכנת המתפתחת על גרוטאות מתכת.
  • אין צורך אפילו לציין כי מכוניות מפורקות פזורות בשטחים פתוחים אינן הנוף הנעים ביותר בעיר או מחוץ לה.
  • חלקי מתכת הפזורים בשטח עלולים לגרום לפציעה לבעלי חיים, לילדים המשחקים ולעוברים ושבים באזור.

מדובר במפגע תברואתי עצום בארץ. מתוך כרבע מיליוני טונות של גרוטאות ממקור רכב, רק 40 אלף טון מוצאים את עצמם מגיעים לפירוק בצורה אחראית ומקצועית. לכן, כאשר NS MOTORS קונה רכבים לפירוק אשדוד תיהנה מפחות מנטל הגרוטאות הזה.

אז מה עושים?

ובכן, בינתיים הכבישים מתמלאים בכל שנה במאות אם לא אלפי רכבים חדשים הנרכשים על ידי צרכנים נלהבים המעוניינים להתחדש לעתים קרובות וזוכים לעסקאות משתלמות המאפשרות את סמל הסטטוס הנחשק. עם זאת, לא מדובר רק בתופעה צרכנית ריקה מתוכן. רכבים חדשים הם גם בטוחים יותר ועשויים למנוע תאונות קטלניות. כמו כן, תקני האיכות המחמירים בהם עומדים כיום יצרני רכבים מאפשרים לך ליהנות מרכב בעל פליטות מזהמות פחותות בהרבה מאשר ברכבים ישנים. לכן, רכב חדש אינו רק פינוק, אלא הכרח המציאות.

קונה רכבים לפירוק ונסיעה - אן אס מוטורס

נלחמים למען הסביבה!

מכל הסיבות הללו, NS MOTORS לוקחת חלק במגמה הולכת וגוברת במאמץ להרחיבה אף יותר להיפטר מהגרוטאות המזיקות ובין הערים בהן היא קונה רכבים לפירוק אשדוד הינה בין המובילות.
העיר התעשייתית מהווה מקור לפליטות מזהמות רבות והמפעלים הרבים והנמל משתמשים ברכבים תעשייתיים רבים שלאחר יציאתם מכלל שימוש, הופכים גם הם לחלק ממקורות הזיהום. לכן אנו קונים את כל סוגי הרכב לפירוק – מרכבים פרטיים, עבור באוטובוסים ועד לטרקטורים, משאיות ומלגזות. המעט שניתן לעשות כאזרח מן השורה הוא למסור את רכבך לפירוק אחראי.

  • משתלם יותר – מעטים האנשים שירכשו רכב ישן במחיר הוגן. אנו מציעים תשלום עבור רכבים לנסיעה או רכבים שיצאו מכלל שימוש לפירוק.
  • ירוק יותר – כל החומרים המרכיבים את הרכב יופרדו, יפורקו וימוחזרו לתעשיות השונות.
  • בטוח יותר – יוצרים מרחב נקי מגרוטאות מתכת.

שירות מקצועי ואמין

אין לנו כל כוונה לגזול הרבה מזמנך. כל שנדרש ממך לעשות הוא להתקשר אלינו ואחד מנציגינו יגיע עד ביתך או מקום התאונה על מנת לאסוף את הרכב ועם הצעה לקניית הרכב לנסיעה או לפירוק. ללא רדיפה אחרי קונים פוטנציאליים, ללא התמודדות עם קנסות מהעירייה על העמדת הרכב וללא כאבי ראש מיותרים. כשמדובר בעסק אמין הקונה רכבים לפירוק אשדוד תהיה נקיה יותר מגרוטאות. לפרטים נוספים על פירוק רכבים ושירותי גרר אחראים שאנו מספקים, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ונשמח לסייע לך בכל שאלה ולספק לך שירות מידי.

אן אס מוטורס

ניסיון רב ואמינות
אלפי לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית


לקבלת הצעת מחיר
חייגו אלינו עכשיו: