אן אס מוטורס - קונה רכבים

אנחנו זמינים עכשיו! למכירת הרכב, התקשרו או שלחו ווטסאפ

קונה רכבים לפירוק בדרום

מי קונה רכבים לפירוק בדרום?

איזה רכבים מגיעים לפירוק? מתי משתלם למכור את הרכב לפירוק? האם יש משמעות למיקום גיאוגרפי של המגרש?
רכבים לפירוק נקנים במטרה לסחור בחלקי החילוף התקינים. מן העבר השני של המשוואה, יש את האנשים שבבעלותם רכבים ישנים שאותם אי אפשר או לא משתלם למכור בשוק הפרטי. במילים אחרות, האפשרות ליצור קשר עם גוף אשר קונה רכבים לפירוק בדרום, במרכז ובצפון היא דרך מעולה לענות על הצרכים של קהלי יעד מגוונים.

מתקשה למכור את הרכב? בשביל זה אנחנו כאן

חברת NS MOTORS גאה להיות גוף אשר קונה רכבים לפירוק בירושלים ומלווה אותך לכל אורך הדרך. אנו נרכיב בשבילך הצעת מחיר משתלמת, נגיע לגרור את הרכב ונעדכן אותך בזמן אמת. מטרתנו היא לשמור על שקיפות ולייצר עבורך את הרווח הגבוה ביותר גם על רכבים לא תקינים. נמאס לך לשלם ביוקר על תחזוקה, ביטוח ורישוי? נשמח לקבל את פרטיך דרך האתר הרשמי.

סוגי רכבים שמגיעים לפירוק

במגרשים שבהם אוספים רכבים שמיועדים לפירוק ניתן לזהות כמה קטגוריות בולטות. ראשית, הרכבים שמיועדים לפירוק הם בדרך כלל כאלה שעברו תאונה קשה. כל עוד התאונה לא מכוסה על ידי חברת הביטוח או שלא משתלם לשלם בגינה את ההשתתפות העצמית בגלל ערך נמוך של הרכב, האפשרות למכור את הרכב לנסיעה אינה עוד ברת יישום.
במקרה כזה הפתרון הכי טוב יהיה למכור את הרכב לפירוק. לשם השוואה, סיבה אחרת לגמרי למכור את הרכב לפירוק היא בגלל היעדר ביקוש בשוק הפרטי.

קונה רכבים בכל מצב - אן אס מוטורס

כך יודעים מתי משתלם למכור את הרכב לפירוק

​​​​​​מכירה של רכב פרטי לפירוק משתלמת לעיתים קרובות. זו למשל אופציה נהדרת אם רוצים לחסוך בזמן ולא מעוניינים לבזבז אותו במענה טלפוני לנציגי חברות ליסינג, אנשים פרטיים או סוחרי רכבים. במקביל, האפשרות למכור את הרכב לפירוק קורצת עבור מי שיודע שהדגם שבו הוא מחזיק לא מספיק מבוקש ושאין מי שיקנה אותו. אם מחכים יותר מכמה שבועות ולא מקבלים הצעת מחיר טובה, מה שצריך לעשות הוא להעביר את הרכב למגרש ולפרק אותו לחלקים.

היתרונות של גוף אשר קונה רכבים לפירוק בדרום

תושבי דרום הארץ שמעוניינים למכור את רכבם במהירות, יכולים לפנות אל קונה רכבים באזור מגוריהם. תושבי באר שבע למשל יכולים לפנות אל קונה רכבים לפירוק בבאר שבע ולקבל מאיתנו שירות עד הבית, כולל תשלום במזומן ופינוי הרכב ע"י גרר במקום.

את התגמול עבור הרכב מתמחרים לפי המצב המכאני, השימושיות של החלקים השונים בתהליכי המחזור, הפוטנציאל המסחרי במסירה לחלקי חילוף ועוד. עם זאת, מבחינת הלקוח יש גם משמעות מסוימת למרחק הגיאוגרפי: ככל שהמגרש רחוק יותר – כך התגמול הסופי שיגיע לידיו ירד. זו גם הסיבה שבגלל צריך ליצור קשר עם גוף שמתמחה בקניית רכבים מפירוק ואף מחזיק במגרשים שונים ברחבי הארץ.

רכב שלך יש בית חדש

נמאס לך מהאוטו? נציגי NS MOTORS ישמחו לעמוד לרשותך בשלבים שונים של תכנון תהליך מכירת הרכב לפירוק. אצלנו יגררו עבורך את הרכב למגרש ויחסכו לך זמן וטרחה. אנו גאים להעמיד לרשותך שירות מאת גוף מקצועי אשר קונה רכבים לפירוק בדרום במחיר משתלם – ובהשארת פרטים באתר נוכל גם לעדכן אותך לגבי המשך התהליך.

קונה רכבים לפירוק ונסיעה
שירות בפריסה ארצית​
רוצה למכור את הרכב?
התקשר עכשיו ואנחנו בדרך אליך!
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תוכן עניינים