אנחנו זמינים עכשיו! למכירת הרכב, התקשרו או שלחו ווטסאפ

קונה רכבים לפירוק בחיפה

קונה רכבים לפירוק בחיפה

מה חברות שקונות רכבים לפירוק עושות איתם? האם יש הבדל בין מי שקונה רכבים לפירוק באזורים שונים בארץ? מה כדאי לבדוק לפני שמוכרים רכב לפירוק?

גוף אשר קונה רכבים לפירוק עושה זאת במטרה לייצר לעצמו רווח מסחרי. עם זאת, זה לא אומר שגם בעלי הרכבים לא יכולים להרוויח: בפועל, הרווח המסחרי נובע מעצם היכולת של הגוף שקונה את הרכב לפרק אותו ולאחר מכן למכור את חלקי החילוף. כמו כן, יש כיום חברות שיודעות כיצד להעביר את הרכב או חלקים ממנו למחזור. תמורת העברת הרכב למחזור ניתן לייצר אפיק הכנסה משמעותי ולהפוך את התהליך למשתלם. בסופו של דבר, זהו שירות שגם מסייע לבעלי הרכבים הישנים בעצמם.

מגיע לך לקבל יותר על הרכב

נציגי NS MOTORS ישמחו לעמוד לרשותך בתור גוף מקצועי אשר קונה רכבים לפירוק בחיפה והקריות ובאזורים נוספים. אנו נהפוך את העסקה שלך למשתלמת יותר בגלל שנוכל לגרור את הרכב, להביא אותו אלינו למגרש ולאחר מכן להציע לך עבורו מחיר אטרקטיבי. במקום לבזבז זמן בניסיון למכור את הרכב לאדם פרטי, כדאי לך ליצור קשר עם נציגינו ולהעביר אותו לפירוק מיידי.

קונה רכבים משומשים - אן אס מוטורס - קנייה בטוחה ופשוטה!

החשיבות של מיקום גיאוגרפי

ככל שהמיקום הגיאוגרפי של גוף אשר קונה רכבים לפירוק בחיפה והקריות, באזור המרכז או באזור הדרום יהיה אטרקטיבי יותר, כך יעלה הסיכוי שהוא יוכל להפיק תועלת כספית מהעסקה. למעשה, לאדם הפרטי שמוכר את הרכב לפירוק וגם לגוף שקונה אותו ממנו יש בהקשר הזה אינטרס משותף: שני הצדדים רוצים להרוויח כמה שיותר ולדאוג שחלקי החילוף יגיעו ליעדם. כמו כן, המיקום הגיאוגרפי חשוב כי הוא מעיד על היכולת של מי שקונה את הרכב למסור אותו למחזור.

מחזור והתרומה לאיכות הסביבה

רכבים ישנים שאינם כשירים לנסיעה או דגמים שעברו תאונה ולא משתלם למכור אותם יכולים לעבור פירוק לפני שהחלקים שלהם יימסרו למחזור. מטרת המחזור היא להשתמש בברזל של הרכבים ולתרום לאיכות הסביבה. המחזור של הברזל נחשב תחום מבוקש בארץ ובעולם בגלל שיש המון תעשיות טכנולוגיות שנשענות עליו, מה גם שקיים היצע גדול של רכבים לפירוק. גם בהקשר הזה, עדיף ליצור קשר עם גוף גדול ומנוסה ולא להסתכן מול גוף קטן ולא מוכר.

בדיקות לפני המכירה

אנשים פרטיים שמוכרים את הרכב שלהם לפירוק, כדאי שיבדקו 2 דברים חשובים:
1. האם הרכב שלהם חייב באמת ללכת לפירוק או שאולי אפשר לקבל עסקה דומה כמו קניית הרכב שלכם לנסיעה.
2. כדאי לבדוק האם השירות כולל גרירה. אם מדובר ברכב שאינו כשיר לנסיעה, יש לוודא שהחברה שקונה אותו משתמשת בגרר שלה ושיש לה את הכלים המתאימים לפירוק חלקי החילוף.

אנחנו מאפשרים לך להרוויח

חברת NS MOTORS מעניקה שירותי גרר וקונה את כל סוגי הרכבים. אנחנו מאפשרים לך להרוויח בזכות ניסיון משמעותי, ציוד מתקדם וצוות מקצועי. אם ברצונך ליצור קשר עם גוף אשר קונה רכבים לפירוק בחיפה, התקשר 054-4858965

קונה רכבים לפירוק ונסיעה
שירות בפריסה ארצית​
רוצה למכור את הרכב?
התקשר עכשיו ואנחנו בדרך אליך!
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם