קונה רכבים ישנים במרכז

קונה רכב פרטי מיד שנייה במרכז

כאשר הרכב שלך נמכר לפירוק, כולם מרוויחים בצורה משמעותית. NS MOTORS מציעה מגוון שירותים סביב קניית הרכב לפירוק לשירות אופטימלי ומקצועי. אלו כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמוכרים את הרכב הישן לפירוק.

מכירת הרכב משתלמת ממגוון סיבות

כאשר נמכר הרכב הישן לחברת אן אס מוטורס אשר קונה רכבים ישנים המיועדים לפירוק באזור תל אביב והמרכז, ישנם יתרונות רבים. אחרי הכול, פתרון זה הוא למעשה התחנה האחרונה של הרכב. מאחר ושוק הרכבים בישראל הוא שוק מוצף המלא בהצעות אטרקטיביות, רכב שלא יוכל להיות שמיש עוד נידון לגורל אחד בלבד – להיות גרוטאה. לכן מכירת הרכב הישן שלכם זהו הפתרון המשתלם ביותר. חומרי הרכב השונים ימוחזרו לתעשיות מגוונות ובעיקר לתעשיית הבניין, ואנשי המקצוע שלנו יטפלו בכל הכרוך בתהליך. לך, יישאר רק למסור לידינו את הרכב ולקבל עליו תמורה הוגנת.

  • החזקת הרכב הישן עשויה לגרור קנסות מהעירייה על המפגע הסביבתי.
  • תשלום אגרות רישיון הרכב על רכב לא שמיש היא מיותרת ויקרה.
  • במקרים רבים לאחר תאונה תיקון הרכב אינו משתלם ועדיף פשוט למכור אותו לפירוק.

מציאת קונה רכבים במרכז אף פעם לא היתה קלה יותר

לגור בערים הגדולות במרכז הארץ ולהחזיק רכב אף פעם לא היתה עסקה משתלמת במיוחד, במיוחד בעיר כמו תל אביב שבה כמה שקשה למצוא חניה או כביש לא פקוק, כך גבוהה זמינות התחבורה האלטרנטיבית וכך גם מגוון האלטרנטיבות הנוחות והיעילות להתנייד בעיר. מסיבות אלה ואחרות, יותר ויותר מתושבי תל אביב וערי הלווין שסביבה, מוותרים בשנים האחרונות על אחד מהרכבים הצמודים, או על שניהם, או פשוט בוחרים להשתדרג לרכב שמתאים יותר לצרכים האמיתיים שלהם, רק שאז מסתבר שלמצוא קונה לרכב משומש זאת לא תמיד משימה קלה, ובטח שלא בלי כאבי ראש מטלפונים של מתעניינים לא רציניים. אלא אם פונים אל קונה רכבים בתל אביב וכך חוסכים בבת אחת גם את הלחץ וגם את הטרחה שקשורה במכירת הרכב. הקונה מגיע עד הבית, משלם במזומן ומפנה את הרכב בגרר בתוך זמן קצר מאוד!

קונה רכבים משומשים ורכבים לפירוק - אן אס מוטורס

תהליך פשוט ונוח

נשמח להוריד דאגה אחת לפחות מהראש שלך. במקום לפרסם את הרכב למכירה, להתמקח עם מציעים שונים, לרדוף אחרי קונים פוטנציאליים ובעיקר לחוות תסכול רב סביב התחרות הרבה שקיימת היום במכירת רכב ישן, אנו מספקים שירות שמותיר לך רק ליצור עמנו קשר. נגיע עד ביתך לגרור את הרכב בתהליך פשוט ומהיר ללא בירוקרטיה וסיבוכים מיותרים. על הדרך, החלטתך תתרום משמעותית לאיכות הסביבה ותמנע חלחול מזהמים לקרקע והעמדה של גרוטאות מחלידות בשטח פתוח.

מכירת הרכב לפירוק משתלמת

לפני שתעלה על דעתך את האלטרנטיבות חשוב לשאול את עצמך כמה שאלות על מנת לבדוק את הכדאיות הכלכלית של כל אפשרות – האם הרכב יכול לחזור למצב נסיעה? כמה יעלו תיקונים על מנת להשמישו למטרה זו? האם הרכב צריך לעבור טסט בקרוב? עד כמה דגם הרכב רצוי ומבוקש? כמה נוכל להפיק מדגם זה במודל הספציפי? במקרים רבים בהם הרכב עבר תאונת טוטאל לוס, ניווכח לגלות שמכירת הרכב לחברה הקונה רכבים לפירוק במרכז היא הפתרון המשתלם ביותר.

למה למסור את הרכב דווקא אלינו?

חברת אן אס מוטורס קונה רכבים לפירוק במרכז שנים רבות ומספקת את השירות המקצועי ביותר.

  • איש מקצוע שלנו יגיע עם גרר עד ביתך וייקח את הרכב מידיך תמורת סכום הוגן.
  • אנו ממחזרים את כל כלי הרכב – מקטנועים ועד למשאיות כבדות ומספקים שירותי גרירה מתקדמים.
  • לא רק לך ולנו העסקה תשתלם, אלא לכדור הארץ כולו. את כל רכיבי הרכב השונים נפרק ונשלח למחזור ייעודי על מנת להיפטר מהחומרים המזהמים מהם מורכב הרכב בצורה אחראית ונקייה.
  • שנות ניסיוננו הרבות מבטיחות לך שירות אדיב ומותאם לצרכיך וייתן לרכב המשפחתי מסע אחרון מכובד.

 

נשמח לענות על כל שאלותיך בנוגע לפירוק הרכב ושירותי הגרירה שלנו.

אן אס מוטורס

ניסיון רב ואמינות
אלפי לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית


לקבלת הצעת מחיר
חייגו אלינו עכשיו: