אן אס מוטורס - קונה רכבים

אנחנו זמינים עכשיו! למכירת הרכב, התקשרו או שלחו ווטסאפ

קונה רכבים לפירוק בצפון

קונה רכבים לפירוק בצפון

במשך השנים הרבות שבהם אנו עוסקים בתור קונה רכבים לפירוק בצפון ובכל הארץ, אנו עדים לאותה תופעה, בה כל רכב מתחיל את דרכו חדש ונוצץ מהמפעל, ובאותו אופן, כל רכב מסיים את דרכו בדרך כזו או אחרת בתור גרוטאה בלתי שמישה, שבמקרה הטוב מפורקת לחלפים המשמשים בעלי רכבים אחרים, ובדרך זו תורמים לאיכות הסביבה, ובמקרה הטוב פחות, נשארים ברחובות הערים או בצדי הדרכים כאבן שאין לה הופכין, ומהווים מפגע סביבתי מסוכן ומכוער לעין.

כ-40 אלף טון של פסולת ברזל וגרוטאות מתכת נאספים בשנה מרכבים מושבתים למטרות מחזור ומהווים רק שבריר מהכמויות העצומות של פסולת הברזל שאינה מטופלת. חלק גדול מהכמות מצוי בפריפריה, בצפון ובדרום, שבהם נמצאים כמה מהשטחים הפתוחים המעטים מאוד שעוד נותרו בישראל. חברות קונה רכבים לפירוק אחראיות לחלק גדול מפינוי רכבים ישנים והובלתם למגרשי גרוטאות בהם מבוצע תהליך המחזור.

חלק מהסיבות לכך שגרוטאות המתכת מזיקות מאוד לסביבה הן:

 • פסולת מתכת המחלידה, מתפרקת באדמה אל חומרים שונים המזהמים אותה
 • מצברים, שמנים ונוזלים שונים ורעילים מהרכב מחלחלים אל האדמה ומזהמים אותה
 • הגרוטאות המפורקות והמחלידות מכערות את נופי הארץ
 • אנשים ובעלי חיים עשויים להיפצע ולחלות מהגרוטאות הפזורות בשטח

קונה רכבים לפירוק בצפון הארץ נותן מענה מושלם גם לבעלי הרכבים, אך גם לאיכות הסביבה.

אם אתם מחזיקים בכלי רכב ישן ואתם מעוניינים למכור אותו, מכל סיבה שהיא, התקשרו עכשיו 054-4858965
ונשמח להגיע אליכם, ולשלם לכם סכום נאה והוגן עבור הרכב.

קונה רכבים משומשים - אן אס מוטורס - קנייה בטוחה ופשוטה!

קונה רכבים לפירוק בצפון - מחזור המבטיח יתרונות רבים

אזור הצפון הוא למעשה אחד האזורים הגדולים ביותר בארץ ומשתרע למעשה מהחרמון בצפון, הכנרת ובית שאן בדרום מזרח, נהריה בצפון-מערב וחדרה שהיא גבולו הדרומי (והמערבי). אזור חיפה והקריות הוא המטרופלין הגדול של אזור הצפון, ולכן כל תושב חיפה והסביבה יוכל למצוא קונה רכבים לפירוק בחיפה באופן קל למדי. בנוסף ליתרונות שנותן שירות זה לבעלי המכוניות, לשירות של קונה רכבים לפירוק בצפון ישנם גם יתרונות אקולוגיים רבים, וביניהם:

 • הפתרון המובן מאליו הוא פחות פסולת מתכתית פזורה בשטח. יותר מתכת בשימוש תעשייתי ופחות טמונה באדמה מצמצמת את זיהום הסביבה.
 • התכת מוצרי מתכת מוגמרים חסכונית באנרגיה עד פי 4 מהתכה של חומר גלם שנכרה מהאדמה. לכן, מחזור המתכת גם חסכוני משמעותית באנרגיה וכתוצאה מכך בשימוש בחומרי גלם להתכה ובזיהום אוויר בתהליך ההתכה.
 • מכאן יוצא, שגם היקפי כריית המתכת יורדים משמעותית וכך הפגיעה הקשה במשאבי הטבע שגוררת עמה כריית מתכות יורדת משמעותית. באזורים רבים בעולם השלישי גורמת תעשיית המכרות לנזקים סביבתיים עצומים ולכן תעשיית מחזור המתכת משמעותית מאוד להפחתה בזיהום אזורים אלה.
 • היקפי המחזור הגדולה מספקים מגוון רחב ועשיר של מוצרי מתכת הנדרשים כמעט לכל תעשייה הקיימת בשווקי הייצור השונים – מבנייה ותעשיית הרכב ועד לתעשיות האלקטרוניקה.
קונה רכבים ישנים - אן אס מוטורס

השירות שלנו ממלא את החלל שהותירה המדינה

כאשר חברתנו קונה רכבים לפירוק בצפון, לפני הכל היא בודקת האם הרכב חייב ללכת לפירוק. במידה ולא, אנו יכולים גם לקנות רכבים ישנים לנסיעה. בכך חברתנו מספקת את כל היתרונות הסביבתיים החשובים שציינו. בשנת 2015, הכריז משרד התחבורה על תכנית לגריטת רכבים והזמין את הציבור הרכב להשתמש בשירות באופן משתלם ונוח. עם זאת, קיצוצי משרד האוצר סגרו את הברז לתכנית זו וכיום אין כל תכנית ממשלתית לסילוק הפסולת הבעייתית הזו. על מנת למלא את הצורך החיוני הזה, אנו מציעים שירות נוח לסילוק הגרוטאות באופן פרטי.

מכירת רכבך לפירוק אצלנו מבטיחה מספר יתרונות משמעותיים:

 • רכבים ישנים עונים לתקני בטיחות מיושנים ומסוכנים יותר לנסיעה – התחדשות ברכב חדש ופירוק הרכב הישן מורידים רכבים פחות בטוחים מהכבישים ומונעים תאונות קטלניות.
 • רכבים ישנים מזהמים הרבה יותר את האוויר. פירוק הרכב יבטיח רכב אחד פחות עם פליטות מזהמות במיוחד.
 • רכבים רבים נותרים בצדי הדרכים השונות לאחר תאונה ולפעמים אף מושלכים בשטחים פתוחים. גרירת הרכב לפירוק תסלק את המפגע הסביבתי.
 • תרומה משמעותית לסביבה ולתעשיות המתכת.

למען הסביבה, הכיס ולמניעת כאבי ראש מיותרים, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו

חברתנו קונה רכבים לפירוק בצפון ותשמח לתת לך את השירות הנוח והטוב ביותר. מלבד פירוק הרכבים, אנו מספקים שירותי גרירה לכל המטרות ונגיע עד ביתך על מנת לאסוף את הרכב הישן ללא כל מאמץ מצדך. לפרטים נוספים ולהזמנת שירות אנו זמינים לפנייתך בכל עת בטלפון ובווטסאפ במספר: 054-4858965.

קונה רכבים לפירוק ונסיעה
שירות בפריסה ארצית​
רוצה למכור את הרכב?
התקשר עכשיו ואנחנו בדרך אליך!
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תוכן עניינים