קונה רכבים לפירוק בשרון

קונה רכבים לפירוק בשרון ביעילות ובמחיר הוגן

הרכב ישן מידי? בעייתי מידי? אחרי תאונה? תקוע בצד הכביש? לפעמים קשה להיפטר מרכב ישן, אין מי שיקנה אותו, במיוחד כאשר שוק הרכבים מציע למכירה מכוניות חדשות בתנאי תשלום מאוד מפתים.

תמיד יש פתרון

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. כאשר אפסו הסיכויים למכור את הרכב זה בדיוק הזמן להציע אותו לפירוק תמורת מחיר הוגן. רכב תקוע בצד הכביש, רכב מאוד ישן, רכב העומד בחנייה כבר שנים ואין אפשרות להתניע אותו וכל רכב אשר תם זמנו, יש מי שיקנה אותו ויעשה בו שימוש חכם.

פתרון יעיל ומועיל

רכבים העומדים ללא שימוש מהווים מטרד ציבורי וסביבתי, בעליהם נאלצים לשלם קנסות כבדים. רכבים אלה צוברים אבק, צואת יונים ושאר זוהמה מכל סוג. הם פוגעים בסביבה ומסכנים את בריאותם של אלה הגרים בקרבתם. קונה רכבים לפירוק בשרון או בכל מקום בארץ, יקנה ממך את הרכב וישלם עבורו במזומן. קנייה מועילה ומשתלמת, המיטיבה עם הסביבה ומאפשרת לך להיפטר מהרכב.

קונה רכבים במזומן

מה עושים עם הרכב הישן

החברה אשר שילמה עבור הרכב דואגת לפנות אותו. לפני אנשי החברה עומדות שתי אפשרויות. לנסות לתקן ולמכור אותו שוב, או לפרק את חלקיו, לשפצם ולמוכרם כחלקי חילוף לרכבים. החברה תבדוק את מצב הצמיגים ובמידה ואינם שמישים הם מועברים לשיפוץ ולמיחזור. כל חלקי הברזל אשר יצאו לחלוטין משימוש מועברים למיחזור.

אינטרס משותף

לך יש אינטרס להיפטר מהרכב הישן ולקבל עליו סכום כסף, לסביבה יש אינטרס להישאר נקייה ובריאה, ולחברה יש אינטרס להרוויח ביושר את לחמה. כולם יוצאים מרוצים מהעיסקה. כל חלק של המכונית מפורק ועובר למיחזור, מועיל לסביבה על פי סוגו. הגומי של הצמיגים ממוחזר ומועבר לייצור חומרי בידוד. הברזל הממוחזר מועבר כחומר לעבודות בניין, הזכוכית לאחר התכתה מועברת לייצור כלי זכוכית.

בלאי ושחיקה או אי שמישות לאחר תאונה

רכבים לאחר תאונה אשר אינם יכולים לחזור לכביש, רכבים אשר עמדו יותר מידי זמן ונשחקו כתוצאה מבלאי או רכבים מאוד ישנים. את כל אלה יפנו נציגי החברה לאחר אשר רכשו ממך את רכבך. קונה רכבים לפירוק בשרון במיוחד עבורך. צוותי החברה מגיעים לשרון או לכל מקום אחר בארץ עם שירות מקצועי ואדיב, סוף כל סוף ההזדמנות אשר לה חיכית, להיפטר מהרכב הישן והמטריד.

קונה רכבים לפירוק בשרון מטעם חברה מסודרת יציע מחיר הוגן

חברת NS MOTORS משלמת במזומן ולפי מצב הרכב. נציגי החברה מגיעים עד לביתך וגוררים את הרכב. החברה היא בעלת רישיון ממשרד התחבורה ובעלת ניסיון רב בתחום. צוותי החברה זמינים בכל שעות היממה ובפריסה ארצית. חסכנו לך את הכאב ראש במכירת הרכב וקנסות כבדים על השארת רכב לא שמיש ויצירת מפגע סביבתי. צור עמנו קשר ונחזור אלך בהקדם.

אן אס מוטורס

ניסיון רב ואמינות
אלפי לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית


לקבלת הצעת מחיר
חייגו אלינו עכשיו: