קונה רכבים לפירוק בתל אביב

קונה רכבים לפירוק בתל אביב ובפריסה ארצית

רכבך הישן עומד בצד הכביש? קשה למכור אותו? תקוע חודשים בחנייה ואין קונה? בינתיים הוא צובר אבק ושאר זוהמה והופך למטרד ציבורי. כחלק מהמאבק של איכות הסביבה המדינה גובה קנסות כבדים מבעלי רכבים נטושים.

עדיף למכור וכמה שיותר מהר

כאשר אין קונים לרכבך הנטוש או הפגום לאחר תאונה, הפתרון הטוב ביותר הוא לפנות לחברה מסודרת, אשר תקנה ממך את רכבך במחיר הוגן, תפרק אותו לחלקים למיחזור או לחלקי חילוף לרכבים, או שתתקן ותשדרג אותו למכירה. עיסקה המשתלמת לכל הצדדים, לקונה, למוכר ובעיקר לאיכות הסביבה.

עידן של מיחזור

בעידן בו כמעט כל חומר ממוחזר לאחר השימוש, אין יותר טבעי מלפרק מכונית ישנה ולעשות שימוש חוזר בחלקים. חלקי ברזל מותכים וממוחזרים עד לשימושם כברזל לביניין, זכוכיות מהרכב הופכות לקערות ושאר כלי בית, צמיגי הגלגלים לחומרי איטום ועוד. חלקים אחרים משופצים ונמכרים לחנויות לחלקי חילוף.

חברה מסודרת ומקצועית

נושא קנייה ופינוי של רכבים נטושים הוא נושא רציני הדורש הבנה רבה בתחום. נציגיה המקצועיים של החברה יגיעו עד ביתך בכל מקום בארץ, ישלמו לך עבור הרכב מחיר הוגן ויגררו אותו למלאכת הפירוק והמיחזור. סוף כל סוף יפסיקו להגיע לתיבת הדואר שלך דרישות לתשלום קנס.

פעם רחובות העיר היו מלאים במכוניות נטושות

היום בגלל המודעות הגוברת ומאמציו החיוביים של המשרד להגנת הסביבה, המדינה לא מאפשרת להשאיר רכבים אשר אינם בשימוש בצד הדרך או בכל מקום אחר. מי שיכול לעזור טוב יותר מכולם במקרה כזה הוא קונה רכבים לברזל שאוסף את הרכב שלכם (תמורת תשלום כמובן) וגם חוסך לכם קנסות והעסקות עם הרשויות. קונה רכבים לפירוק בתל אביב ובכל מקום בארץ, למעשה מנקה את הרחובות מגרוטאות ומנצל את כלי הרכב האבודים למיחזור ולשימוש חוזר. כך נחסכת מכדור הארץ פסולת מצטברת.

רכב נטוש והצטברות של זוהמה

רכבים נטושים צוברים אבק, צואת יונים, מיני חיות משונות ההופכות את הרכב הנוח לביתן, חתולי רחוב הופכים לדייריו ובקיצור, בית גידול נפלא לחיידקים. לכן מפגע סביבתי כמו רכב העומד ללא שימוש או רכב נטוש בצד הכביש, מחייב פינוי ועדיף קונה רכבים לפירוק בתל אביב שיקנה את רכבך וידאג לגרור אותו ממקומו, מאשר להוציא כסף על קנסות כבדים בגין אותו הרכב.

רכב לאחר תאונה

תאונות דרכים מתרחשות לרוב לצערנו ורכבים רבים למעשה יוצאים משימוש עקב פגיעה קשה מידי. רכבים אלה לא ניתנים לתיקון והם ננטשים. מה יותר טוב מלמכור אותם אל קונה רכבים לפירוק שמגיע עד אליכם, מפנה את הרכב ועוד משלם לכם במזומן?

חשוב שתדעו שלא מדובר סתם בכל אחד אלא בחברת שירותי גרירה מקצועית ומנוסה אשר קונה רכבים לפירוק ויודע איך לטפל בהם ולהשתמש בחלקיהם באופן פרודוקטיבי ומועיל לסביבה. בעידן בו המודעות לאיכות הסביבה גדלה באופן משמעותי, אף אחד כבר לא נשאר אדיש למראה של גרוטאת רכב נטושה.

קונה רכבים לפירוק בתל אביב הוא הפתרון עבורך

אם יש לך רכב נטוש או רכב ישן מידי שלא כדאי לתקן אותו, או אולי רכב פגוע קשה לאחר תאונה אשר יצא משימוש, חברת NS MOTORS היא הפתרון שלך. חברה רצינית הפועלת בפריסה ארצית, חברה מנוסה ומקצועית, תפנה את רכבך ותשלם לך עבורו מחיר הוגן. רכבך הנטוש יתרום את אבריו ויהיה מי שיהנה מהם. ליצירת קשר ולשיחה עם נציגי החברה.

אן אס מוטורס

חברה ותיקה המעניקה
שירותים לרכב

בפריסה ארצית
24/7


לקבלת הצעת מחיר
חייגו אלינו עכשיו: