רכבים משומשים

קונה רכבים משומשים

האימה
מתכוננים לקנות רכב חדש? בשעה טובה! אם הגיעה השעה להתחדש ברכב ולהיפטר מהרכב המיושן והמשומש אשר תופס מקום בחנייה וודאי תרצו לשמוע על אפשרות נוחה, מהירה ומשתלמת – למכור משומש וישן ולקבל כסף לקניית החדש.

רבים המנסים למכור רכב משומש, מיושן או בלתי תקין מגלים כי המשימה קשה למדי ומציאת קונה רציני לרכב מסוג זה היא בעייתית. תהליך המכירה עלול לגזול זמן רב ולגרום לכאבי ראש לא מבוטלים ואת בנוסף למאמצים ולכספים אשר כבר השקעתם באחזקת הרכב במשומש. ובכן הפתרון הנכון עבורכם הוא פנייה לאיש מקצוע מוסמך הוא קונה רכבים משומשים.

קונה רכבים משומשים - הפתרון לרכב הישן שלכם

קונה רכבים משומשים יעניק פתרון לכל אותם מצבים בהם מכירת הרכב בעייתית כדוגמת רכבים מיושנים מאוד, כאלה אשר עברו תאונה או רכבים בלתי תקינים אשר תיקון שלהם אינו משתלם עבורכם. אנו כחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום אשר קונה רכבים לפירוק כמו גם לנסיעה, נגיע עד פתח ביתכם ונגרור את הרכב הישן והמשומש ובכך נחסוך להם טרחה מיותרת. אנו פועלים סביב השעון וזמינים בכל עת ומקפידים על שירות אדיב ואמין. וודאי מצאתם כי לקבל תמורה עבור רכב משומש ומיושן היא יעד קשה להשגה, אולם קונה רכבים משומשים יציע לכם תמורה משתלמת והוגנת במזומן אשר לא תוכלו לקבל מכל מקור אחר.

קונה רכבים לנסיעה משומשים - יתרונות מרכזיים

  • ישנן חברות וסוחרים רבים בארץ אשר מתמחים ברכישת רכבים ישנים, ברוב המקרים מדובר על רכבים ישנים מאוד אשר אינם נמצאים בשימוש או כאלה אשר עברו תאונות דרכים ומוגדרים כטוטאל לוס. רכבים אלה משמשים לפירוק ומחזור לתעשיות חלקי החילוף, לתעשייה ולמחזור ומחומרי הגלם המפורקים של הרכב מייצרים חומרי בידוד לבנייה, מוטות ברזל לתעשייה, בקבוקים, קערות וכלים מזכוכיות הרכב וחלקי הפלסטיק הופכים פעמים רבות למתקנים בגני השעשועים.
  • רכבים אשר נמצאים כתקינים, עוברים שיפוץ במטרה להחזירם לכביש.
  • קצב תחלופת הרכבים בישראל הולך וגדל מדי שנה, רכבים חדשים רבים עולים על הכביש מדי שנה והתוצאה היא ירידה של רכבים ישנים בקצב מהיר. הרשויות המקומיות קונסות את בעלי הרכבים אשר מעמידים את רכבם בשולי הדרכים ולכן מומלץ להיפטר מהרכב במידה שאינו בשימוש, כך תוכלו לקבל תמורה הוגנת עבורו.
  • פירוק רכבים משומשים תורמת לשמירה על איכות הסביבה ומפנה מפגעים המזיקים לנו ופוגעים בסביבה.
  • מבצעי גריטת רכבים אשר הונהגו על ידי המדינה הולכים ומצטמצמים, כך שהאפשרות הטובה והנוחה היא קונה רכבים משומשים.
  • מכירת רכב ישן לקונה רכבים משומשים היא הפתרון הנכון והקל עבורכם בעלי רכבים מיושנים. אנו עומדים לשירותכם בכל שעה ומציעים שירות מקצועי ואדיב תוך פינוי הרכב מפתח ביתכם ומתן תשלום הוגן עבורו. חברת NS MOTORS פרוסה ברחבי הארץ עם צוותים אשר ייענו לקריאה שלכם בכל שעה ויאפשרו לכם סוף כל סוף להיפרד מהרכב אשר מונח בחנייה ללא שימוש.

קניית רכבים משומשים - שאלות נפוצות

האם כל סוג רכב ניתן למכור?
באופן עקרוני, כל רכב משומש יכול להימכר, אם כי חשוב לדעת שככל שהרכב במצב טוב יותר. כך שבאופן טבעי, רכב במצב טוב מחירו יהיה גבוה יותר.

האם קונה רכבים משומשים יתן מחיר טוב יותר על הרכב?
קונה רכבים משומשים לרוב יודעים את מחירו האמיתי של הרכב. ברוב המקרים המחיר יהיה טוב יותר בהתאמה כמובן למצב הרכב. במידה והרכב במצב לא טוב, אז קונה הרכבים כבר ישתמש בו לפירוק ולא לנסיעה.

האם גיל הרכב משנה למכירה?
גיל הרכב תמיד יהיה בעל משמעות עבור המחיר אם כי מצבו יכול לשנות בהרבה את מחירו הסופי. קונה הרכבים יוכל לתת הערכת מחיר מקצועית.

אן אס מוטורס

ניסיון רב ואמינות
אלפי לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית


לקבלת הצעת מחיר
חייגו אלינו עכשיו: