אנחנו זמינים עכשיו! למכירת הרכב, התקשרו או שלחו ווטסאפ

קונה רכבים משומשים

קונים ממך רכבים ישנים או רכב משומש - במחיר הוגן

מתכוננים לקנות רכב חדש? אם הגיעה השעה להתחדש ברכב ולהיפטר מהרכב הישן שתופס מקום בחנייה, וודאי תרצו לשמוע על אפשרות נוחה, מהירה ומשתלמת – למכור לנו את הרכב המשומש  ולקבל כסף לקניית החדש.

רבים המנסים למכור רכב משומש, מיושן או בלתי תקין מגלים כי המשימה קשה למדי ומציאת קונה רציני לרכב מסוג זה היא בעייתית. תהליך המכירה עלול לגזול זמן רב ולגרום לכאבי ראש לא מבוטלים ואת בנוסף למאמצים ולכספים אשר כבר השקעתם באחזקת הרכב במשומש. ובכן הפתרון הנכון עבורכם הוא פנייה לאיש מקצוע מוסמך הוא קונה רכבים משומשים.

קונה רכבים משומשים - הפתרון לרכב הישן שלכם

קונה רכבים משומשים יעניק פתרון לכל אותם מצבים בהם מכירת הרכב בעייתית כדוגמת רכבים מיושנים מאוד, כאלה אשר עברו תאונה או רכבים בלתי תקינים אשר תיקון שלהם אינו משתלם עבורכם. אנו כחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום אשר קונה רכבים  למטרות טרייד אין, מכירה רגילה או לפירוק, נגיע עד פתח ביתכם ונגרור את הרכב הישן והמשומש ובכך נחסוך להם טרחה מיותרת. אנו פועלים סביב השעון וזמינים בכל עת ומקפידים על שירות אדיב ואמין. וודאי מצאתם כי לקבל תמורה עבור רכב משומש ומיושן היא יעד קשה להשגה, אולם קונה רכבים משומשים יציע לכם תמורה משתלמת והוגנת במזומן אשר לא תוכלו לקבל מכל מקור אחר

קונה רכבים משומשים

קונה רכבים לנסיעה משומשים - יתרונות מרכזיים

  • ישנן חברות וסוחרים רבים בארץ אשר מתמחים ברכישת רכבים ישנים, ברוב המקרים מדובר על רכבים ישנים מאוד אשר אינם נמצאים בשימוש או כאלה אשר עברו תאונות דרכים ומוגדרים כטוטאל לוס. רכבים אלה משמשים לפירוק ומחזור לתעשיות חלקי החילוף, לתעשייה ולמחזור ומחומרי הגלם המפורקים של הרכב מייצרים חומרי בידוד לבנייה, מוטות ברזל לתעשייה, בקבוקים, קערות וכלים מזכוכיות הרכב וחלקי הפלסטיק הופכים פעמים רבות למתקנים בגני השעשועים.
  • רכבים אשר נמצאים כתקינים, עוברים שיפוץ במטרה להחזירם לכביש.
  • קצב תחלופת הרכבים בישראל הולך וגדל מדי שנה, רכבים חדשים רבים עולים על הכביש מדי שנה והתוצאה היא ירידה של רכבים ישנים בקצב מהיר. הרשויות המקומיות קונסות את בעלי הרכבים אשר מעמידים את רכבם בשולי הדרכים ולכן מומלץ להיפטר מהרכב במידה שאינו בשימוש, כך תוכלו לקבל תמורה הוגנת עבורו.
  • פירוק רכבים משומשים תורמת לשמירה על איכות הסביבה ומפנה מפגעים המזיקים לנו ופוגעים בסביבה.
  • מבצעי גריטת רכבים אשר הונהגו על ידי המדינה הולכים ומצטמצמים, כך שהאפשרות הטובה והנוחה היא קונה רכבים משומשים.
  • מכירת רכב ישן לקונה רכבים משומשים היא הפתרון הנכון והקל עבורכם בעלי רכבים מיושנים. אנו עומדים לשירותכם בכל שעה ומציעים שירות מקצועי ואדיב תוך פינוי הרכב מפתח ביתכם ומתן תשלום הוגן עבורו. חברת NS MOTORS פרוסה ברחבי הארץ עם צוותים אשר ייענו לקריאה שלכם בכל שעה ויאפשרו לכם סוף כל סוף להיפרד מהרכב אשר מונח בחנייה ללא שימוש.

קונה רכבים משומשים במזומן – איך זה עובד

קונה רכבים משומשים במזומן רוכש רכבים בשני מצבים עיקריים: כתוצאה מבלאי ושחיקה טבעיים ורכבים אשר עברו תאונה או ספגו נזק כבד אחר. חברות מקצועיות שזהו תחום עיסוקן קונות רכבים בפריסה ארצית ואנו חברת NS MOTORS מחזיקים ברישיון מטעם משרד התחבורה. בעת קניית הרכב אנו משלמים במזומן בהתאם למצב הרכב, אנו רוכשים רכבים מכל דגם או שנה ובכל מצב, עם טסט או ללא, לאחר תאונה או כאלה שעדיין ניתן להחזיר לכביש אך דורשים השקעה שלכם אינה משתלמת.

קונה רכבים משומשים במזומן – למה כדאי?

אנו זמינים בכל שעה ולאחר בדיקה כללית המבוצעת במקום נוכל לתת הצעת מחיר הוגנת. רכבים אשר נקנים על ידינו זוכים לתמורה כספית אשר ברוב המקרים אם לא בכולם תהיה גבוהה יותר מכל אפשרות אחרת. יתרונות מכירת הרכב לקונה רכבים במזומן כוללים:

• זמינות החברה ונציגנו בכל שעה ובאזורים נרחבים ברחבי הארץ.
• אנו מחזיקים צוותים בשטח כל יום ובכל שעה וזמינים סביב השעון.
• עם קבלת הפנייה אנו נשלח נציג מטעמנו אשר יגרור את רכבכם.
• אנו מכירים את המחירים בשוק ויכולים לתת הצעה הגונה אשר תשתלם גם לכם.

הצוות שלנו עומד לרשותכם בכל שעה ומציעים לכם פתרון קל, נוח ומשתלם למכירת רכב ישן.
אנו קונים מכוניות משומשות למטרות לנסיעה או לפירוק דרך תהליך פשוט ומהיר שיחסוך לכם כאבי ראש מיותרים, דאגות, בזבוז זמן, משאבים וגם כסף. אנו מקפידים על שירות מקצועי, אמין ואדיב ואנשינו מומחים בתחום ובעלי ניסיון עשיר. אל תהססו ואל תבזבזו את זמנכם בניסיונות נואשים להיפטר מהרכב אשר תופס מקום בחנייה ותו לא, צרו קשר ונעמוד לרשותכם מתוך הבטחה כי תצאו מחויכים ושבעי רצון מההחלטה שלכם ומהשירות שלנו.

מכירת רכבים ישנים ומכוניות משומשות – מדוע זה כדאי 

מכירת רכבים ישנים או מכוניות משומשות משתלמת מאוד לשני הצדדים ולא בכדי יש חברות רבות ה מציעות את השירות הזה. יש לבחון היטב מה בעצם מציעים לכם נותני השירות: עד כמה הוא מהיר, מה הוא כולל, האם מדובר בחברה אמינה ומנוסה וכן הלאה. אנו מציעים את השירות הזה לכלל הלקוחות בארץ מהצפון ועד הדרום, כאשר ההצעה שלנו תהיה אטרקטיבית מאוד גם עבורכם כמו כל לקוחותינו.

אן אס מוטורס קונה רכבים ישנים במזומן

אן אס מוטורס - קונה רכביםרכבים משומשיםאנו בחברת NS MOTORS עומדים לרשותכם בכל שעה ומציעים לכם פתרון קל, נוח ומשתלם למכירת רכב ישן. אנו קונים רכבים לנסיעה או לפירוק בתהליך פשוט ומהיר שיחסוך לכם כאבי ראש מיותרים, דאגות, בזבוז זמן, משאבים וגם כסף. אנו מקפידים על שירות מקצועי, אמין ואדיב ואנשינו מומחים בתחום ובעלי ניסיון עשיר. אל תהססו ואל תבזבזו את זמנכם בניסיונות נואשים להיפטר מהרכב אשר תופס מקום בחנייה ותו לא, צרו קשר ונעמוד לרשותכם מתוך הבטחה כי תצאו מחויכים ושבעי רצון מההחלטה שלכם ומהשירות שלנו. התקשרו אלינו: 054-4858965  

קניית רכבים משומשים - שאלות נפוצות

באופן עקרוני, כל רכב משומש יכול להימכר, אם כי חשוב לדעת שככל שהרכב במצב טוב יותר. כך שבאופן טבעי, על רכב במצב טוב אפשר לקבל מחיר גבוה יותר בזמן המכירה

קונה רכבים משומשים לרוב יודע את מחירו האמיתי של הרכב מכיוון שהוא עוסק בכך כל יום, כל השנה, ובקי במחירון הרכב ובמצב השוק. ברוב המקרים, קונה רכבים משומשים משלם במזומן ונותן מחיר הוגן ומשתלם בהתאם למצב הרכב

לעומת הקונה הפרטי שצריך את הרכב לשימושו האישי, עם קונה רכבים משומשים אין לכם דאגות שלא תצליחו למכור את הרכב המשומש שלכם, מכיוון שקונה רכבים משומשים יכול לייעד את הרכב למכירה ללקוחותיו או למכור אותו לפירוק

גיל הרכב, כמו הקילומטראז' ומצב הרכב באופן כללי, תמיד ישפיעו על מחיר המכירה שלו. קונה הרכבים יוכל לתת הערכת מחיר מקצועית המבוססת על מחירון יצחק לוי ומצב שוק הרכבים המשומשים

קונה רכבים לפירוק ונסיעה
שירות בפריסה ארצית​
רוצה למכור את הרכב?
התקשר עכשיו ואנחנו בדרך אליך!
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

Table of Contents