שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

לנו בחברת NS Motors ניסיון רב שנים במתן שירותי גרירה וחילוץ ע"י חשמלאי רכב ומכונאי רכב בפריסה ארצית. שירות SOS עם מענה אנושי ושירות מיידי, והגעה לרכב בזריזות וגרירת הרכב ביעילות. חייגו אלינו עכשיו לקבלת שירות מהיר, מחירים הוגנים והכי חשוב שקט נפשי שהרכב שלך נמצא ביידים טובות ואחראיות של חברת גרירה מנוסה ומקצועית.

שירותי גרירה וחילוץ לכל סוגי הרכבים

  • רכבים פרטיים
  • רכבים מסחריים
  • רכבי הסעה
  • מיניבוסים
  • אוטובוסים
  • גרירת משאיות קלות וכבדות
  • טרקטורים וכלים חקלאיים
  • מלגזות
  • רכבים מיוחדים

כאשר אנו נמצאים בדרכנו לעבודה או יוצאים בסוף השבוע לטיול וחופשה אנו לא בהכרח לוקחים בחשבון את כל התרחישים האפשריים הנובעים מנוכחות על הכביש. מטבע הדברים, הראש שלנו לרוב נמצא בענייני היומיום הקשורים לעבודה, מהצורך לעמוד בלוחות זמנים או באווירת החופש אשר סוף סוף זכינו לו. הסיכונים הטמונים במנהיגה ברכב כוללים כמובן סכנות בטיחות והחשיבות לשמירה וציות לכללי הנהיגה היא כמובן מעל לכל, אולם ברוב המקרים אנו מופתעים דווקא מכשלים טכניים, תקלות מכאניות או נזקים ופגיעה באחד מרכיבי הרכב החיוניים, כל אלה עלולים למנוע את האפשרות להמשך נסיעה בטוחה. כולנו מכירים את אורות האיתות המהבהבים בצדי הדרך אשר מעידים על עוד נהג אשר "נתקע" עם רכבו, ברוב המקרים המצב מחייב קריאה לשירותי גרר.

שירותי גרר – מענה מהיר בכל שעה

הסתייעות בחברה מקצועית כמו NS MOTORS המספקת שירותי גרירה-שירותי גרר מקצועיים העונים על צרכים מגוונים תספק מענה לכל נהג אשר אינו יכול להמשיך בנסיעה כתוצאה ממגוון סיבות. החברה מספקת שירותים רחבים בכל הקשור לחילוץ רכבים תקועים, החלפת מציג כתוצאה מנקר ותפעול תקלות בשטח. הרכב ייגרר בהתאם לבקשתו של הנהג אל המוסך או לכל מקום אחר במטרה להמשיך בבדיקות ולהביא לתיקון התקלה במהירות וביעילות על מנת לחזור אל הכביש ולהשמיש את הרכב לנסיעה.

שירותי דרך

שירותי גרירה דורשים תוספת לביטוח הרכב בעלות של כ-300 שקל לשנה ולא בכל המקרים הלקוח מוכן להוציא את הכסף מראש ואנו מציעים שירות אמין, מקצועי ומענה מהיר לכל צרה שלא תבוא. שירותי גרירה-שירותי גרר יאפשרו לכם לקבל מענה מיידי לכל תקלה, אנו עובדים עם מוסכים מוסמכים ויכולים לקשר בין הלקוח לבעל מקצוע אשר יסייע להביא לפתרון כל תקלה. כחברה בעלת ניסיון עשיר בתחום, אנו מתואמים עם מוסכים אשר מפעילים שירותי דרך ומספקים שירותי גרירה-שירותי גרר גם בשעות העומס ובכל תנאי מזג אוויר.

חילוץ וגרירה למקום מבטחים

חברת NS MOTORS קונה רכבים לנסיעה מציעה שירותי דרך וגרר בכל מקרה בו הרכב הפסיק את פעולתו במהלך הנסיעה או כתוצאה מתאונה. פנייה אלינו תזכה למענה מיידי אשר יחסוך לכם המתנה מייאשת או בזבוז זמן יקר על איתור שירותי גרירה-גרר אחרים. בנוסף לגרירת הרכב עצמו, אנו נשמח לסייע לבצע תיקון של הרכב במקום, החלפת גלגל והסעת הנהג למקום מבטחים וכל זאת במחיר משתלם והוגן.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שעה ולכל צורך של חילוץ, אנו מבטיחים לעמוד לרשותכם ולספק מענה מהיר כך שתוכלו לחזור לנסיעה במהירות האפשרית. חברת NS MOTORS בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום הרכב בכלל ובפרט בהענקת שירותי גרירה וכל זאת תוך הקפדה על מקצועיות, אמינות ושירות אדיב במחיר הוגן. נתקעתם? אל תהססו ליצור עמנו קשר ואנו נשלחת צוות שירות וחילוץ לכל נקודה במהירות, נחלץ אתכם ונעביר את רכבכם ואתכם למקום מבטחים.

אן אס מוטורס

ניסיון רב ואמינות
אלפי לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית


לקבלת הצעת מחיר
חייגו אלינו עכשיו: