אנחנו זמינים עכשיו! למכירת הרכב, התקשרו או שלחו ווטסאפ

curved_arrow_left_white

אנחנו זמינים עכשיו! למכירת הרכב, התקשרו או שלחו ווטסאפ

curved_arrow_left_white

פירוק הרכב הניסיון שלנו

התשלום על הרכב המיועד לפירוק ניתן במזומן והשירות של קונה רכבים לפירוק יגיע עד ביתכם. החברה תשלח נציג מטעמה ובעזרת רכב גרר הרכב יועבר למגרש הגרוטאות שם יעבור פירוק ולאחריו יבוצע מיון החלקים אשר חלקם יועברו למוסכים או לאנשים פרטיים במידה וניתן לעשות בהם שימוש. יתר החלקים יועברו למפעלים ויצרנים אשר זקוקים לחומרי גלם כגון מתכת אותה הם מתיכים והיא משמשת בתהליכי הייצור של מגוון רחב של מוצרים.

רכב בלתי ישן ובלתי תקין – סכנה בטיחותית וסביבתית

ההחלטה על הורדת רכב בלתי תקין או כזה המיושן במידה המהווה סיכון יכולה להיקבע גם על ידי ניידות בטיחות אשר מורשות מטעם משרד התחבורה להחליט כי על רכבכם לרדת מהכביש. חלקים המפורקים מהרכב הישן עשויים לשמש כחלקי חילוף לרכבים אחרים במידה והם במצב שמיש. אנשים רבים מתקשים לעתים להשיג חלקי חילוף במחיר המתאים להם ומגרשי המכוניות לפירוק יכולים להציע לכם עסקה כדאית.

ניסיון של שנים

פרסום אודות חברות המתמחות בקנייה ופירוק של רכבים ישנים ניתן למצוא בקלות באינטרנט או בלוחות המודעות בעיתונים, ישנן חברות רבות המציעות שירות זה. כאשר אתם פונים לקונה רכבים לפירוק, חושב שהוא יהיה אמין ואצלנו ב-NS MOTORS אתם יכולים להיות רגועים ולדעת כי אתם בידיים טובות. החברה שלנו מתמחה בפירוק וגרירת רכבים ומקפידה על סטנדרט שירות, מקצועיות ואדיבות כך שהתהליך יהיה פשוט וקל עבורכם וגם משתלם. אנחנו מקפידים על אמינות ושירות מקצועי המציע פתרונות משתלמים ומהירים לכל בעלי הרכב המעוניינים להורידו מהכביש אך מתקשים למכור אותו. הפתרון הוא בחירה בחברה לפירוק רכבים אשר תורמת לשמירה על איכות הסביבה ומבצעת תהליכי מחזור של ברזל וכן מציעה חלקי חילוף הניתנים עוד לשימוש.

שימושי חלקים מפירוק

השירות משתלם במיוחד לאנשים רבים אשר רכבם אינו שמיש או בר תיקון בדגש על רכבים אשר נמצאים על הכביש למעלה מ-15 שנה ויוצרים נזקים סביבתיים כתוצאה מפליטת גזים רעילים ומזיקים. אז מה אנחנו בחברת NS MOTORS בעצם עושים עם ברכב הישן? ובכן ישנם מספר שימושים מועילים הנובעים מפירוק רכבים:

  • פירוק הגלגלים – הצמיגים משמשים לתעשיית מחזור ענפה, בישראל, מדי שנה, נמכרים 55 אלף טונות של צמיגים ומתוכם ממוחזרים כ-34 אלף טונות המהווים כ-73% מסך כל הצמיגים אשר שווקו בארץ. מדינת ישראל חפצה בתהליך ומציבה יעד מחזור של 85% מהצמיגים. החל משנת 2013 חל איסור על הטמנה של צמיגים שלמים או חתוכים גם באתרי פסולת. חומרי התוצר של המחזור משמשים לענף הבנייה ובמיוחד לבידוד רעשים ולציפוי של משטחי רצפה.

 

מחזור הזכוכית הוא תחום הנחשב לבעייתי משום שזכוכיות הרכב מורכבות משכבות של פיברגלס, חומר בעייתי וקשה למחזור או להתכה לשם שימוש חוזר. כיום ישנן טכנולוגיות אשר מאפשרות הפרדת השכבות והפיכתן לזכוכית רגילה ממנה ניתן להפיק קערות, בקבוקים, משטחים למקלחונים ועוד.המושבים – חלקי הספוג והפלסטיק מהם עשויים המושבים נגרסים ונטמנים בעומק האדמה וניתן להפוך אותם לחומר בעירה לתעשייה.את חלקי הפלסטיק ברוב המקרים לא ממחזרים והם משמשים למתקנים שונים כגון אלה המצויים בגני שעשועים.השלדה – לאחר ריקון הרכב מנוזלים ופירוק הצמיגים, המושבים והזכוכית, הרכב מועבר למפעלי מחזור וגריסה של מתכת. שם חלקי המתכת הופכים לצינורות ברזל דקים המשמשים למעטפת של יסודות בטו לבנייה.
אם גם אתם תקועים עם רכב ישן ובלתי תקין משהכרתם את האפשרויות העומדות בפניכם, ללא ספק הבחירה הנכונה המשתלמת ביותר היא לחברת NS MOTORS- קונה רכבים לפירוק, אנו נחסוך לכם את הדאגה וכאבי הראש, נגיע עד לפתח ביתכם ונעניק לכם פתרון לרכב הישן, כל זאת תוך הקפדה על שירות אדיב ומקצועי המבוסס על שנים של ניסיון. בתמורה אף תקבלו תשלום הוגן ותדעו כי פינוי רכבכם מסייע לשמירה על איכות הסביבה ומשמש לתעשיית המחזור אשר תהפוך אותו למוצרים חדשים ומועילים.