ליסינג בישראל – שוק הליסינג והבדלים בין תפעולי למימוני

ליסינג בישראל – שוק הליסינג והבדלים בין תפעולי למימוני

חברות הליסינג השונות בישראל מאפשרות כיום ללקוחות ליהנות מרכבים חדשים וזאת לצד סל שירותים רחב ומקיף, המאפשר להם לנהוג ברכב בראש שקט – שכן לכל בעיה שלא תהייה קיים מענה מידי על ידי חברות הליסינג  השונות לצד יחס אישי וצמוד לאורך  כל תקופת ההסכם.

טיפולי הרכב התקופתיים לרבות תיקונים שירותי אחזקה שונים  ועוד הם רק חלק מהשירותים הניתנים על ידי בחרת הליסינג לציבור לקוחותיהם כך מסיר הלקוח דאגה מליבו בכל הקשור  לטיפול הרכב, הכנתו לחורף, החלפת מצבר ועוד טיפולים רבים.

שיטת הליסינג למעשה מאפשרת ללקוח לשלם מקדמה על סך כ 30 אחוזים משווי הרכב כאשר בשלב השני יקבל הלקוח לידיו את הרכב תמורת תשלום חודשי קבוע מראש כפי שסוכם בין הצדדים. לאחר תקופת החוזה ניצבת האפשרות בידיי הלקוח האם לרכוש  את הרכב תמורת יתרת התשלום כפי שנקבעה בחוזה בין הצדדים או שמא להחזירו  לחברת הליסינג תמורת ההפרש  בין התשלומים שבוצעו לבין מחיר הרכב כפי שנקבע ברגע חתימת החוזה.

לקוחות הליסינג התפעולי בישראל נהנים מסל הטבות משודרג ונפוח במיוחד שללא ספק עונה על כל צרכיו של הלקוח ואף יותר מכך. בנוסף, שיטות הליסינג השונות מתאימות עובר כל שכבות האוכלוסייה השונות ובכך מתאפשר גם לאנשים בעלי אמצעים כלכליים נמוכים יותר ליהנות מרכב חדש  בעסקת ליסינג תפעולי משתלמת לכל.

הפופולאריות העצומה של חברות הליסינג על פני היבואנים נובעת בעיקר מתנאי התשלום הנוחים והתמורה הרבה לתשלום הנמוך יחסית  שבין כה וכה ישולם עבור קניית רכב חדש מהיבואן.

ההבדל בין ליסינג תפעולי לבין ליסינג מימוני

פירוש המילה ליסינג זה שכירה של שירות או מוצר במחיר קטן יותר מאשר ערך השוק. ליסינג מקובל מאוד בענף הרכב. זוהי שיטה שבה שוכרים רכב מחברת הייבוא ומשלמים אותו בתשלומים. ליסינג מתאים עבור כל מי שרוצה לנסוע ברכב חדש, אבל אין לו אפשרות לשלם את המחיר במלואו.

ליסינג לכל אחד – השיטה הזולה והיעילה לרכישת רכב חדש

בין החברה המייבאת לבין השוכר נחתם הסכם אשר בו נקבעת התקופה של ההשכרה. בדרך כלל תקופה זו נעה בין ארבע עד שש שנים.  כאשר מסתיימת תקופת ההשכרה יכול השוכר לבחור בין כמה אופציות. הוא יכול להשיב את הרכב לחברה או לשלם סכום חד פעמי לחברה ולהעביר לבעלותו.

בעת ההשכרה כל ההוצאות הנוספות של הרכב כגון ביטוח, תיקונים ועוד, חלות על חברת הליסינג. כאשר שוכר הרכב ירצה לבטל את הסכם ההשכרה לפני תום התקופה, הוא ייאלץ לשלם קנס יקר לחברת הליסינג. המחיר של ליסינג אינו קבוע ומשתנה לפי פרמטרים שונים כגון: גיל הנהג, ותק בנהיגה, מספר הנהגים, ומטרת השימוש ברכב. ליסינג תפעולי לעסקים, ליסינג מימוני פרטי – איך נדע באיזו שיטה לבחור בשיטה של ליסינג פרטי, שוכר הרכב קונה את הרכב, אך פורש את התשלומים למספר שנים. בשיטה של ליסינג תפעולי לעסקים פריסת התשלומים גם נמשכת על פני כמה שנים, אבל בזמן ההשכרה כל ההוצאות הנלוות של החזקת הרכב חלות על חברת הליסינג.

ליסינג תפעולי מתאים יותר לחברות מסחריות או לאנשים פרטיים ומאפשר להם לקבל אוטו חדש המתאים לצרכים שלהם ולשלם את מחירו בתשלומים. עסקת ליסינג זו עסקה כלכלית משתלמת בדרך כלל. ליסינג מימוני פרטי הוא שיטה שונה לקניית רכב. כל עסק וכל אדם פרטי יכולים לבחור כל סוג של רכב ולשלם עבורו כל חודש תשלום קבוע.

את גובה התשלום החודשי ייקבעו פרמטרים שונים כמו מחיר הרכב ומספר התשלומים. בסיום תקופת הליסינג, ניתנת לשוכרים האפשרות לרכוש את הרכב מהחברה.  כל מי שרוכש רכב באמצעות ליסינג מימוני פרטי, רשאי להחזיק את האוטו ולנהוג בו בכל עת, אבל הוא לא יירשם כבעל הרכב. במשך כל תקופת הליסינג, הרכב יישאר רשום על שם החברה. בסיום תקופת הזמן יכול השוכר לרכוש את הרכב ולהעביר את הבעלות על שמו.

ליסינג מימוני פרטי מבוקש מאוד . על רכבים שונים אפשר לראות מדבקות המעידות כי הרכבים האלו נקנו בשיטה של ליסינג מימוני פרטי. ליסינג מימוני פרטי מתאים יותר לאדם הפרטי מאשר ליסינג תפעולי לעסקים. בשיטת ליסינג תפעולי לעסקים בוחרות, בדרך כלל, חברות מסחריות בעלות צי רכבים גדול מאוד.

https://www.ns-motors.co.il/
https://www.ns-motors.co.il/category/קניית-רכבים-לנסיעה
https://www.ns-motors.co.il/category/קונה-מכוניות-לפירוק
https://www.ns-motors.co.il/קניית-רכבים-במזומן
https://www.ns-motors.co.il/category/קונה-משאיות-לפירוק
https://www.ns-motors.co.il/category/רכבים-משומשים
https://www.ns-motors.co.il/category/מידע-נוסף-1
https://www.ns-motors.co.il/category/גריטת-רכב
https://www.ns-motors.co.il/category/מוכר-רכבים-לפירוק
https://www.ns-motors.co.il/category/פירוק-הרכב-הניסיון-שלנו
https://www.ns-motors.co.il/category/גלריית-רכבים

אן אס מוטורס

ניסיון רב ואמינות
אלפי לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית


לקבלת הצעת מחיר
חייגו אלינו עכשיו: